Cookiepolitik

Skal vi tage en snak? Vi vender tilbage inden for 24 timer på hverdage.

WebPuls Teamet

Her er vores skønne team, som sætter en ære i at gøre det bedste netop for jer.

Henrik Sejer Gelineck Berg

Henrik S. G. Berg

CEO, partner

Tlf: (+45)20331522

henrik@webpuls.dk

Sonny Leach, CTO, stifter webpuls

Sonny Leach

CTO, stifter, partner

Tlf: (+45)22392251

sonny@webpuls.dk

Jørgen Linskov Knudsen, Bestyrelsesformand

Jørgen Lindskov Knudsen

Bestyrelsesformand

 

 

Martin Lindved

Martin Lindved

Digital marketing specialist

martin@webpuls.dk

 

Katrine Elise Toft

Katrine Elise Toft

Digital marketing specialist

ket@webpuls.dk

Rasmus Terkelsen

Rasmus Bjerg Terkelsen

Marketing konsulent

rasmus@webpuls.dk

natasja

Natasja Adelsten Rowedder

Junior marketing konsulent

natasja@webpuls.dk

Ian Ejsing

Ian Ejsing

Junior marketing konsulent

ian@webpuls.dk

natasja

Asgar Lorenzen

Video specialist