Velkommen til webpuls

DIGITALT KONSULENTHUS

Vi har en strategisk tilgang til digital markedsføring med fokus på din forretning

WebPuls Teamet

Her er vores skønne team, som sætter en ære i at gøre det bedste netop for jer.

Henrik Sejer Gelineck Berg

Henrik S. G. Berg

CEO, partner

Tlf: (+45)20331522

henrik@webpuls.dk

Sonny Leach

Sonny Leach

CTO, stifter, partner

Tlf: (+45)22392251

sonny@webpuls.dk

Jens Udesen

Jens Udesen

Client manager

Tlf: (+45)25114471

jens@webpuls.dk

Martin Lindved

Digital marketing specialist

martin@webpuls.dk

Rasmus terkelsen

Rasmus Bjerg Terkelsen

Marketing konsulent

rasmus@webpuls.dk

natasja

Natasja Adelsten Rowedder

Junior marketing konsulent

natasja@webpuls.dk

Ian

Ian Ejsing

Junior marketing konsulent

natasja

Asgar Lorenzen

Video specialist

Kontakt os 

Send os en mail eller giv os et kald. Vi er altid parate til lytte til dig og dine behov!

z

(+45)2239 2251
(+45)2239 2251

WebPuls ApS
Fabrikbvej 11C
8260 Viby J,
Denmark