Privatlivspolitik

Skal vi tage en snak? Vi vender tilbage inden for 24 timer på hverdage.

WebPuls Teamet 

Her er vores skønne team, som sætter en ære i at gøre det bedste netop for jer.

Henrik Sejer Gelineck Berg

Henrik S. G. Berg

Direktør, partner

Tlf: (+45)20331522

henrik@webpuls.dk

Sonny Leach

Sonny Leach

Direktør, stifter, partner

Tlf: (+45)22392251

sonny@webpuls.dk

Jens Udesen

Jens Udesen

Client manager

Tlf: (+45)25114471

jens@webpuls.dk

Martin Lindved

Marketingkonsulent

martin@webpuls.dk

Karen Welling

Marketingkonsulent

karen@webpuls.dk

 

Amanda

Amanda Kassow

Marketingkonsulent

amanda@webpuls.dk

Rasmus terkelsen

Rasmus Bjerg Terkelsen

Junior Marketingkonsulent

rasmus@webpuls.dk

Katrine Finnemann Villumsen

Junior Marketingkonsulent

katrine@webpuls.dk

natasja

Natasja Adelsten Rowedder

Junior Marketingkonsulent

natasja@webpuls.dk