Privatlivspolitik

Skal vi tage en snak? Vi vender tilbage inden for 24 timer på hverdage.

WebPuls Teamet 

Her er vores skønne team, som sætter en ære i at gøre det bedste netop for jer.

Henrik S. G. Berg

Direktør, partner

Tlf: (+45)20331522

henrik@webpuls.dk

Sonny Leach

Direktør, stifter, partner

Tlf: (+45)22392251

sonny@webpuls.dk

Martin Lindved

Marketingkonsulent

martin@webpuls.dk

 

Karen Welling

Marketingkonsulent

karen@webpuls.dk

 

natasja

Natasja Adelsten Rowedder

Junior Marketingkonsulent

natasja@webpuls.dk

janus

Rasmus Bjerg Terkelsen

Junior Marketingkonsulent

rasmus@webpuls.dk

janus

Janus

Fast tilknyttet udvikler